5.00
(3 Oceny)

Kurs relaksacji online – trening autogenny Schultza

Lista życzeń Udostępnij
Udostępnij kurs
Link do strony
Udostępnij w portalach społecznościowych

O kursie

Kurs dostępny od razu po zakupie!

Odbiorcy kursu:

 • Osoby pragnące opanować technikę relaksacji Trening autogenny Schultza
 • Psychologowie
 • Psychoterapeuci
 • Terapeuci
 • Pedagodzy
 • Osoby pracujące terapeutycznie z klientami

Kurs relaksacji online (nauka relaksacji w domu) stworzony przez certyfikowanego instruktora technik relaksacyjnych, to skuteczny sposób radzenia sobie ze stresem. Opanuj jedną z najbardziej sprawdzonych technik relaksacji – trening autogenny. Dodatkowo poznaj wiele innych skutecznych technik oraz ważnych informacji w zakresie uzyskiwania stanu odprężenia i walki ze stresem. Materiał przygotowany na podstawie bogatej wiedzy i moich wieloletnich doświadczeń jako psychoterapeuty i trenera technik relaksacyjnych.

Dlaczego warto poznać ten skuteczny sposób radzenia sobie ze stresem?

Umiejętność relaksacji jest cennym zasobem, który stanie się stałym i realnym oparciem w Twoim życiu niezależnie od zmienności warunków zewnętrznych. Nauka relaksacji jest też doskonałym preludium do nauki medytacji.

Z czego składa się kurs

Kurs składa się z 5 modułów, w ramach których poznasz zagadnienia teoretyczne wraz z ćwiczeniami oraz praktykujesz relaksację trening autogenny. Formuła kursu jest starannie przemyślana i sprawdzona, a także daje pewną dyscyplinę i motywację. Początkowy etap treningu autogennego to etap nauki koncentracji na reakcje własnego organizmu. To czas odkryć tego, co tworzył stan pobudzenia, istniejących nieadaptacyjnych schematów, aby następnie płynnie przejść do nauki zdrowych i naturalnych reakcji wyzwalanych przy wsparciu układu nerwowego przywspółczulnego odpowiadającego za odpoczynek.

Certyfikat ukończenia kursu relaksacyjnego

Na życzenie wystawiam certyfikat ukończenia kursu podpisany przez certyfikowanego instruktora technik relaksacyjnych. Poniżej przykład zaświadczenia.

Certyfikat ukończenia kursu relaksacji online

Satysfakcja gwarantowana

Zakup kursu objęty jest gwarancją satysfakcji. Oznacza to, że jeśli w ciągu 14 dni od zakupu nie będziesz zadowolony z kursu, zwrócę 100% kosztów. Wystarczy skontaktować się ze mną i poprosić o zwrot pieniędzy.

Autorka kursu

Anna Dobosz – certyfikowany trener treningu autogennego J.H. Schultza (certyfikat wydany przez Institute of Biofeedback and Noo-psychosomatic uprawniający do samodzielnego prowadzenia Treningu Autogennego I i II stopnia w pracy z pacjentami), terapeuta, psycholog, psychotraumatolog i coach.

Więcej o mnie tutaj: www.annadobosz.pl

Zobacz jak z tą skuteczną techniką można łatwo w krótkim czasie wprowadzać się w stan relaksu i wyciszenia. Od tego w jakim jesteś stanie i jak radzisz sobie ze stresem i emocjami zależy jakość twojego życia.

Pokaż więcej

Zawartość kursu

Moduł 1 – Wprowadzenie

 • Wprowadzenie do relaksacji i treningu autogennego
  38:35
 • Trening Autogenny Schultza
  20:00

Moduł 2 – Wizualizacja

Moduł 3 – Formułki sugestywne i myśli przewodnie

Moduł 4 – Błędne koło myśli i emocji

Moduł 5 – Koherencja serca

Recenzje i oceny kursu

5.0
Razem 3 Oceny
5
3 Oceny
4
0 Ocena
3
0 Ocena
2
0 Ocena
1
0 Ocena
AF
8 miesięcy temu
Super klasa, piekne relaksacje szkoda ze certyfikat nie przychodzi automatycznie na email po skonczeniu
MA
10 miesięcy temu
Na mnie działa. Po każdej sesji czuje że mam więcej energii, a stres odchodzi lub się zmniejsza. Słuchanie nagrań i głosu prowadzącej rzeczywiście głęboko relaksuje i odpręża. Duży plus za dodatkowe porady i informacje w kursie.
M
1 rok temu
Słuchając nagrania sesji treningu autogennego można odpłynąć ;) Bardzo miły i spokojny głos w sesjach relaksacyjnych. Sporo wiedzy o treningu autogennym, ale tez informacji dodatkowych o technikach relaksacji.
Scroll to Top