Kurs radzenia sobie ze stresem 

dzięki któremu zaczniesz

cieszyć się życiem!

Nie pozwól dłużej stresowi rujnować swojego życia

i zdrowia!

0
Lekcji i ćwiczeń
0
Modułów tematycznych
0 +
Technik i ćwiczeń

Reakcję na stres można kształtować

Wyobraź sobie, że…

….opanowałaś sztukę radzenia sobie ze stresem i teraz to ty panujesz nad nim, a nie on nad tobą!

Trudne sytuacje życiowe nie zniknęły (bo nie mogą i zawsze jakieś będą), ale zmieniłaś swoje nastawienie i podchodzisz do nich z odwagą i wiarą, że wyjdziesz z nich zwycięsko.

Nie tracisz już energii i zdrowia na zamartwianie się, jesteś silniejsza i możesz bardziej cieszyć się życiem. Kolejne doświadczenia wzmacniają cię i potwierdzają, że masz w sobie zasoby, mądrość i moc robienia rzeczy trudnych i wielkich.

I jak się teraz czujesz? Wspaniale, prawda!

Co zrobić, aby w końcu zacząć radzić sobie ze stresem?

Po pierwsze musisz zrozumieć, czym jest stres i jak na ciebie działa. Po drugie, potrzebna jest znajomość technik radzenia sobie ze stresem, oraz wybór tych, które dla ciebie będą najskuteczniejsze. Mając już to, będziesz mogła stosować w życiu codziennym wiedzę i narzędzia, budując swoją odporność na stres. Jest to proces wymagający czasu i zaangażowania, ale jest to jedna z lepszych inwestycji jakie możesz dla siebie zrobić!

Dlaczego warto to zrobić?

Przypomnij sobie, te wszystkie trudne stresujące sytuacje. Przypomnij sobie jak reagowałaś i jak się wtedy czułaś. Uświadom sobie co traciłaś lub jak wielkim kosztem przeżywałaś te wszystkie sytuacje. Przed tobą najprawdopodobniej jeszcze wiele lat życia.

Wybierz więc, czy chcesz dalej cierpieć i żyć poniżej swoich możliwości, czy wolisz coś z tym zrobić!

Podejmując decyzję, że chcesz z tym coś zrobić, możesz bardzo pozytywnie zmienić jakość swojego życia. Możesz znacząco zredukować odczuwane cierpienie, smutek, lęk, poczucie słabości i braku wpływu na życie.

Pigułki na stres i używki niestety ci w tym nie pomogą i dobrze o tym wiesz! Są to jedynie półśrodki, którymi próbujesz przykryć ból, cierpienie i przetrwać do następnego dnia.

Dlaczego o tym wszystkim piszę?

Bo ja również przez wiele lat żyłam w przewlekłym stresie, szukając metody, rozwiązania, a stres rujnował mi zdrowie i samopoczucie. Szukałam spokoju i radości, które ostatecznie odnalazłam. Od kilku lat pracuję terapeutycznie i coachingowo z klientami, z którymi dzielę się stylem życia, który prowadzi do wolności od negatywnego wpływu stresu.

Anna Dobosz – autorka kursu

„Stres znika, cudowna technika!”

Psychoterapeuta, trener technik relaksacyjnych

Kurs radzenia sobie ze stresem, który zmieni twoje życie!

5/5

Przez kilka lat zgłębiałam bogatą literaturę dotyczącą stresu, poszukiwałam i próbowałam na sobie różnorodne techniki radzenia sobie ze stresem. Próbowałam technik relaksacyjnych, medytacji, wizualizacji, różnych koncepcji filozoficznych, pracy z emocjami, pracy z ciałem, jogi i wielu innych. W wyniku tych działań i codziennej pracy udało mi się całkowicie zmienić moje podejście do stresu. Teraz świetnie wiem, że to jest możliwe!

Pracując jako psychoterapeuta, wiem że stres stanowi istotny problem dla wielu osób zwracających się do mnie o pomoc.

Dlatego właśnie, na bazie wiedzy i moich rzeczywistych doświadczeń, postanowiłam przygotować kompletny i skuteczny kurs radzenia sobie ze stresem.

Dla kogo przeznaczony jest ten kurs?

Kurs został stworzony z myślą o osobach, które pragną poradzić sobie ze stresem oraz dla osób, które chciałyby pomóc innym w uporaniu się z tym problemem. W szczególności odbiorcami kursu są:

Wiedza i ćwiczenia zawarte w kursie pomogą również opanować stres przed egzaminem (w szkole, uczelni lub np. na prawo jazdy), stres doświadczany w ciąży, w sporcie przed zawodami, przed wystąpieniami publicznymi lub prezentacjami.

Czego dowiesz się na kursie?

Na kursie dowiesz się jak adekwatnie dobrać technikę do siły i reakcji stresowej, jak oddychać, jak rozluźnić ciało, jak zmienić sposób radzenia sobie na lepszy, jak zmienić stresujące myśli, a jak odwrócić uwagę od błędnego koła myśli, emocji i dolegliwości, jak skorzystać z mądrości ciała, jak medytować i relaksować się, jak nakarmić demona stresu i co się wtedy stanie, jak korzystać z potęgi wizualizacji, jak przeprogramować podświadomość i jak być dobrą dla siebie.

W trakcie kursu online:

Kurs radzenia sobie ze stresem to:

Dlaczego właśnie ten kurs? Czy to jest produkt wysokiej jakości?

Zależało mi na opracowaniu szkolenia, które naprawdę jest w stanie pomóc w walce ze stresem. Na podstawie własnych poszukiwań i doświadczeń, wiem, że same suche informacje o tym czym jest stres oraz dawanie rad typu, wysypiaj się, dbaj o ruch, jedz zdrowo i regularnie, to zdecydowanie za mało! Stosowanie technik, bez zrozumienia czym jest stres i jaki ma na ciebie wpływ, również nie będzie skuteczne.

Opracowanie tego kursu zajęło mi dziesiątki godzin niezbędnych do zebrania, przygotowania i zaprezentowania materiału. Przedstawiane techniki stosowałam wielokrotnie na sobie w celu wybrania najskuteczniejszych. Przygotowanie kursu zajęło ponad pół roku, ale tak naprawdę materiał ten jest wynikiem kilku lat moich osobistych poszukiwań, praktyk i doświadczeń pracy z klientami. Starałem się zawrzeć najważniejsze informacje oraz najskuteczniejsze techniki, tak aby kurs był jak najbardziej praktyczny i mógł pomóc tobie. 

W wyniku tych prac powstał pokaźny zbiór 65 lekcji i ćwiczeń w ramach 13 modułów tematycznych. Ponad 10 godzin nagrań zawiera wiedzę niezbędną do zrozumienia reakcji stresowych własnego organizmu oraz wiele praktycznych technik i narzędzi umożliwiających przełamanie negatywnych wzorców reakcji na stresory.

Jestem przekonana, że oddaję w twoje ręce dobrze przygotowany i co najważniejsze praktyczny i skuteczny kurs radzenia sobie ze stresem.

Opinie klientów o tym kursie

Zawartość kursu radzenia sobie ze stresem

Moduł 1 – Oddychanie

Moduł 2 – Jak rozluźnić ciało?

Moduł 3 – Siła i oblicza stresu a dobór technik

Moduł 4 – Jak zmienić sposób radzenia sobie ze stresem?

Moduł 5 – Jak zmienić stresujące myśli?

Moduł 6 – Jak odwrócić uwagę od stresujących myśli i emocji?

Moduł 7 – Jak uwolnić emocje związane ze stresem?

Moduł 8 – Focusing – jak skorzystać z mądrości ciała?

Moduł 9 – Jak medytować i relaksować się, aby uwolnić się od stresu?

Moduł 10 – Jak nakarmić demona stresu i po co?

Moduł 11 – Jak z pomocą wizualizacji stworzyć wymarzoną siebie?

Moduł 12 – Przeprogramowywanie podświadomości

Moduł 13 – Jak dzięki samowspółczuciu stres znika?

O mnie

Nazywam się Anna Dobosz i jestem psychoterapeutą, coachem oraz instruktorem technik relaksacyjnych. Na co dzień pracuję z klientami pomagając im przezwyciężyć ich problemy i tym samym zmienić życie na lepsze, bardziej radosne i pełne. Prowadzę pozytywną psychoterapię integracyjną, w której łączę skuteczne nurty, dzięki temu terapia ma charakter krótko i średniookresowy, przynosząc wymierne efekty.

W przeszłości pracowałam w korporacjach na różnych stanowiskach, mierząc się codziennie ze stresem. Po latach zmieniłam całkowicie moją życiową drogę, najpierw pomagając sobie, a potem innym poprzez dzielenie się moją wiedzą i pracą z klientami.

Na bazie moich osobistych doświadczeń, zgromadzonej wiedzy, oraz doświadczeń w pracy z klientami, wiedząc, że zagadnienie chronicznego stresu dotyka wiele osób, postanowiłam przygotować kurs, który mógłby skutecznie pomóc innym. Kurs ten zbiera bardzo pozytywne opinie, co stanowi dla mnie potwierdzenie zapotrzebowania na tego typu wsparcie.

Więcej o mnie

Człowiek to połączenie CIAŁA, UMYSŁU i DUCHA. W związku z tym ważna jest dla mnie również aktywność fizyczna. Wielką przyjemność sprawia mi taniec afrykański wyzwalający pierwotną energię oraz spokojny i subtelny hawajski taniec Hula. Ważną rolę w moim życiu, już od wielu lat, odgrywa joga, której jestem nauczycielką. Na co dzień pracuję z klientami jako psychoterapeuta i coach, a taniec i joga wspaniale oczyszczają mój umysł, dzięki temu mogę lepiej pomagać innym i sobie.

Opinie o mojej pracy i kursach

Kupując kurs niczego nie ryzykujesz ponieważ…

Jestem przekonana, że kurs będzie dla ciebie wartościowy i co ważniejsze przyczyni się do korzystnych zmian w twoim życiu. Ponieważ standardem w przypadku kursów online jest tzw. gwarancja satysfakcji, to i ja udostępniam tę opcję. Oznacza to, że jeśli w ciągu 14 dni od zakupu nie będziesz zadowolona z kursu, zwrócę 100% kosztów. Wystarczy skontaktować się ze mną i poprosić o zwrot pieniędzy.

Certyfikat ukończenia kursu

Na życzenie otrzymasz certyfikat ukończenia kursu. Jeśli chcesz otrzymać certyfikat, napisz do mnie, a prześlę imienny certyfikat. Poniżej przykład zaświadczenia dla uczestnika. 

Pytania i odpowiedzi

Poniżej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli masz również inne pytania, to napisz do mnie, a chętnie odpowiem.

Dostęp do kursu jest bezterminowy i możesz z niego korzystać kiedy chcesz.

Kurs obejmuje wiele obszarów wiedzy związanych z redukcją stresu oraz zawiera różnorodne techniki i ćwiczenia, które wypraktykowałam na sobie i z powodzeniem stosuję u moich klientów. Mnogość zaprezentowanych technik gwarantuje, że znajdziesz te, które dla ciebie będą najskuteczniejsze. Jeśli naprawdę zamierzasz poradzić sobie ze stresem i będziesz ćwiczyć korzystając z wybranych technik, to jestem przekonana o twoim sukcesie! Pozytywne opinie kursantów potwierdzają, że to działa!

Uczestnik kursu zainteresowany potwierdzeniem ukończenia kursu, po poinformowaniu mnie o ukończeniu, otrzyma certyfikat. Wystarczy wysłać do mnie maila z prośbą o certyfikat.

Tak, na życzenie wystawię fakturę na zakupiony kurs?

To świetnie, bo to będzie oznaczało, że rzeczywiście zależy ci na zmianie i jesteś zaangażowana w twoją nową przyszłość. Jeśli będziesz miała jakieś pytania, pisz do mnie, a odpowiem mailowo, albo umówimy się na krótką rozmowę telefoniczną lub na dowolnym komunikatorze. Chętnie pomogę i odpowiem na twoje wątpliwości.

Podsumowanie

Jeśli masz już dosyć stresu panującego nad tobą, daj sobie szansę zapanowania nad nim. To się samo nie wydarzy. Jeśli jesteś gotowa do dużej, pozytywnej zmiany w swoim życiu, to kupując ten kurs otrzymasz dużą dawkę wiedzy oraz praktyczne sprawdzone techniki i ćwiczenia.

Prawa autorskie © 2023 Kursy psychologiczne online Anna Dobosz. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Polityka prywatności

Regulamin

Scroll to Top